ЦК загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
общее фото ЗОГСЕД
Вацковський Михайло Антонович
Вацковський
Михайло Антонович
Голова ЦК, викладач вищої категорії, викладач-методист
Навчальні дисципліни:
математика, природничі науки (фізика, астрономія, географія), інформатика
Бродська Ганна Юріївна
Бродська
Ганна Юріївна
Викладач вищої категорії, викладач-методист
Навчальні дисципліни:
іноземна мова (англійська)
Білобровець Ольга Матвіївна
Білобровець
Ольга Матвіївна
Доктор історичних наук, доцент, викладач вищої категорії
Навчальні дисципліни:
історія України
Вишина Алла Юріївна
Вишина
Алла Юріївна
Викладач І категорії
Навчальні дисципліни:
педагогіка і психологія, педагогічний практикум
Зелінська Юлія Валеріївна
Зелінська
Юлія Валеріївна
Викладач ІІ категорії
Навчальні дисципліни:
всесвітня історія, історія України
Кузьменко Жанна Анатоліївна
Кузьменко
Жанна Анатоліївна
Викладач вищої категорії, викладач-методист
Навчальні дисципліни:
українська мова
Сальва Ольга Володимирівна
Сальва
Ольга Володимирівна
Викладач І категорії
Навчальні дисципліни:
природничі науки (біологія, екологія, хімія), безпека життєдіяльності, медико-санітарна підготовка
Філоненко Руслан Анатоллійович
Філоненко
Руслан Анатолійович
Заслужений учитель України, викладач вищої категорії, старший викладач
Навчальні дисципліни:
захист Вітчизни, культурологія
Чернявська Ірина Ізотівна
Чернявська
Ірина Ізотівна
Викладач вищої категорії
Навчальні дисципліни:
фізична культура, фізичне виховання
Чернявська Ірина Олександрівна
Чернявська
Ірина Олександрівна
Викладач-спеціаліст
Навчальні дисципліни:
іноземна мова (англійська), зарубіжна література
Шевелуха Аліна Юріївна
Шевелуха
Аліна Юріївна
Викладач І категорії
Навчальні дисципліни:
громадянська освіта (основи права, основи економічної теорії), культурологія
Шикера Вадим Миколайович
Шикера
Вадим Миколайович
Викладач І категорії
Навчальні дисципліни:
фізична культура, фізичне виховання
Ярошинська Наталя Василівна
Ярошинська
Наталя Василівна
Викладач вищої категорії
Навчальні дисципліни:
українська мова та література
Студентське самоврядування
общее фото Студентське самоврядування

Склад Студентської виборчої комісії:

Ірина Данюк, студентка ІІІ курсу відділу "Теорія музики" (голова СВК)

Марина Долібець, студентка ІІІ курсу відділу "Спів" (заступник голови СВК)

Євгеній Смалюк, студент ІV курсу відділу "Оркестрові духові та ударні інструменти" (секретар СВК)

Члени СВК:

Аліна Огородник, студентка ІІ курсу відділу "Фортепіано"

Тетяна Бовсуновська, студентка ІІ курсу відділу "Оркестрові струнні інструменти"

Богдан Соболевський, студент ІІІ курсу відділу "Народні інструменти"

Моніка Хрустіцька, студентка ІV курсу відділу "Хорове диригування"

Протидія булінгу (цькуванню)
ЖМФК ім. В.С.Косенка на мапі
відкрити мапу